Aktualności Nowe broszury - DLACZEGO MŁODZIEŻ GRA W GRY HAZARDOWE?
05 października 2022

Nowe broszury - DLACZEGO MŁODZIEŻ GRA W GRY HAZARDOWE?

Broszura skierowana jest do rodziców, nauczycieli, psychologów, pedagogów, terapeutów i innych specjalistów zdrowia psychicznego.

Aktualności Nowe broszury - GMINNE PROGRAMY PROFILAKTYKI I ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH ORAZ PRZECIWDZIAŁANIA NARKOMANII – nowe wyzwania
23 września 2022

Niniejsza broszura to esencjonalna skarbnica wiedzy dla osób przygotowujących, koordynujących i wykonujących te działania w formie gminnych programów profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych i przeciwdziałania narkomanii.

Aktualności BEZPŁATNA NARADA SZKOLENIOWA DLA WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
17 sierpnia 2022

BEZPŁATNA NARADA SZKOLENIOWA DLA WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, Fundacja ETOH wraz z KCPU zaprasza na bezpłatną naradę szkoleniową dla województwa świętokrzyskiego - „Skuteczny Samorząd”, na której zostaną wyjaśnione kwestie związane z wymaganiami nowych zadań, wynikających z nowelizacji ustawy o zdrowiu publicznym oraz niektórych innych ustaw.

Aktualności BEZPŁATNA NARADA SZKOLENIOWA DLA WOJ. LUBELSKIEGO
09 sierpnia 2022

BEZPŁATNA NARADA SZKOLENIOWA DLA WOJ. LUBELSKIEGO

Celem narady jest m.in. merytoryczne wsparcie samorządu gminnego w zakresie zmian w programach profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii, które wprowadziła Ustawa z dnia 17 grudnia 2021 r. o zmianie ustawy o zdrowiu publicznym oraz niektórych innych ustaw, wprowadzając zadania dotyczące przeciwdziałania uzależnieniom behawioralnym.

Aktualności PRZYWIĄZANIE CZY UWIĄZANIE
18 kwietnia 2022

PRZYWIĄZANIE CZY UWIĄZANIE

Trauma, rezyliencja i styl przywiązania a uzależnienia behawioralne.

Aktualności Szkolenie doskonalące umiejętności terapeutów uzależnień w zakresie prowadzenia terapii par i rodzin
03 lipca 2022

Terapia par i rodzin z problemem alkoholowym (zadanie realizowane wraz z Krajowym Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom i współfinansowane ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych)

Aktualności Skuteczne metody profilaktyki uzależnień behawioralnych
01 lipca 2022

Skuteczne metody profilaktyki uzależnień behawioralnych

Zrealizowaliśmy pierwszą edycję "Szkolenia dla realizatorów programów profilaktycznych w oparciu o skuteczne metody profilaktyki uzależnień behawioralnych" organizowanego we współpracy z Krajowym Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom KCPU.

09 czerwca 2021

"Uzależnienia behawioralne?" - bezpłatne broszury do pobrania

Bezpłatne broszury do pobrania dla uczniów i rodziców szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych

Aktualności Rejestr instytucji szkoleniowych