Aktualności Konferencja pn.
28 maja 2022

Konferencja pn. "Psychoterapia emocji w terapii DDA" organizowana przez Instytut Psychologii Zdrowia

Konferencja szkoleniowa doskonaląca umiejętności psychoterapeutyczne terapeutów udzielających świadczeń zdrowotnych osobom z zaburzeniami wynikającymi z dzieciństwa w rodzinach  z problemem alkoholowym.

Aktualności Debata online pn. „Uzależnienia behawioralne a samorząd i profilaktyka – nowe czasy, nowe wyzwania”
17 marca 2022

Bezpłatna debata online pn. „Uzależnienia behawioralne a samorząd i profilaktyka – nowe czasy, nowe wyzwania” organizowana przez Fundację ETOH we współpracy z Krajowym Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom.

Aktualności Informacja o zmianie cen noclegu i wyżywienia od stycznia 2022 roku
08 lutego 2022

Informacja o zmianie cen noclegu i wyżywienia od stycznia 2022 roku

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowym cennikiem.

Aktualności Trzeci Elementarz wiosna 2021
30 marca 2021

Trzeci Elementarz wiosna 2021

Fundacja ETOH zaprasza Instruktorów programu profilaktycznego „Trzeci Elementarz, czyli Program Siedmiu Kroków” do realizacji programu w edycji wiosna 2021.

Aktualności Rejestr instytucji szkoleniowych

Rejestr instytucji szkoleniowych

Fundacja ETOH jest wpisana w REJESTRZE INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH (RIS)

Aktualności Czy jesteś uzależniony: od pracy, jedzenia, seksu?
09 czerwca 2021

Czy jesteś uzależniony: od pracy, jedzenia, seksu?

Czujesz się bezsilny wobec nadmiernego objadania się? Wydaje Ci się, że jeśli więcej pracujesz, więcej też osiągniesz? Czujesz, że seks zdominował Twoje życie? Sprawdź, czy jesteś uzależniony.

09 czerwca 2021

"Uzależnienia behawioralne?" - bezpłatne broszury do pobrania

Bezpłatne broszury do pobrania dla uczniów i rodziców szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych

Aktualności  Uzależnienia behawioralne

Uzależnienia behawioralne

Głównym celem projektu jest ograniczenie zachowań ryzykownych związanych z hazardem i innymi uzależnieniami behawioralnymi

Aktualności Informacja o zmianie cen noclegu i wyżywienia od stycznia 2019 roku

Informacja o zmianie cen noclegu i wyżywienia od stycznia 2019 roku

Fundacja ETOH informuje, że od stycznia 2019 roku obowiązuje następujący cennik usług.