Klub Rozwoju Osobistego - #2 Wewnętrzny Krytyk

Dla kogo?

• Dla osób zmagających się z obniżonym nastrojem i zaniżoną samooceną.
  • Dla osób doświadczających silnego stresu i niskiej wiary w siebie podczas wykonywania nowych zadań i stykania się z wyzwaniami, sytuacjami trudnymi.
  • Dla osób doświadczających trudności związanych z poczuciem wstydu, winy i/lub beznadziei.
  • Dla osób zmagających się z obsesyjnym myśleniem na temat swoich błędów, pomyłek i niepowodzeń.
  • Dla osób mających problem z wykonywaniem zadań i obowiązków, unikających i odkładających je wiecznie na później.

Korzyści z udziału w spotkaniu

• Zyskasz większe zaufanie do siebie i odkryjesz, że wcale nie masz w sobie „wewnętrznego sabotażysty”.
  • Wzmocnisz wiarę w siebie i swoją zdolność do pokonywania wyzwań i załatwiania trudnych spraw.
  • Ugruntujesz w sobie poczucie spokoju, spójności wewnętrznej i autentyczności.
  • Nauczysz się bardziej życzliwie i wyrozumiałe podchodzić do siebie.

Opis szkolenia:

Kiedy czujesz się zawstydzony, bezwartościowy, nieodpowiedni lub po prostu myślisz o sobie źle, bezpośrednią przyczyną jest najczęściej wewnętrzny krytyk. Krytyczny wewnętrzny głos, którym nauczyłeś się atakować siebie, gdy krytykowali Cię inni – znajomi, nauczyciele, rodzice. Robi to na wiele różnych sposób, ale generalnie sprawia, że zaczynasz źle o sobie myśleć. Podcina skrzydła. Demotywuje.

Może krytykować na przykład Twój wygląd, nawyki, pracę, inteligencję lub sposób, w jaki troszczysz się o innych. To właśnie Twój wewnętrzny krytyk jest odpowiedzialny za poczucie niskiej wartości, brak wiary w siebie i obniżony nastrój. Choć może to wydawać się dziwne, to prawda jest taka, że w głębi serca Twój krytyk pragnie Cię chronić.

Podczas warsztatu będziesz mieć okazję przyjrzeć mu się bliżej, lepiej go poznać a w konsekwencji zaprzyjaźnić się z nim, aby mógł zrezygnować ze swojej destrukcyjnej roli i zacząć Cię wspierać.

Metodologia szkolenia opierać się będzie na IFS (Internal Family Systems Therapy, pol. System Wewnętrznej Rodziny), której twórcą jest Dr Richard Schwartz.

Jakie problem rozwiązujemy?

• Nadmierny samokrytycyzm, niezdrowe (przesadne i nieadekwatne) poczucie winy i wstydu.
  • Depresyjny, obniżony nastrój wywołany przez niesprawiedliwą samokrytykę.
  • Zaniżoną samoocenę i wiarę w siebie.
  • Nadmierne rozmyślanie nad niepowodzeniami z przeszłości i martwienie się czy dasz sobie radę z przyszłymi wyzwaniami.

Płatność: 57 zł

Kiedy: 17.11.2022 r., w godz. 19-21 + pół godziny panelu dyskusyjnego

Jak: Spotkanie odbędzie się w formie online przy użyciu aplikacji Zoom. Link do spotkania prześlemy na podany podczas zapisu e-mail.

Aby zapisać się na spotkanie:

1. Wypełnij formularz zapisu - KLIKNIJ TU

2. Dokonaj płatności (operator - TPay) - KLIKNIJ TU

Prosimy o podanie tego samego adresu e-mail zarówno podczas rejestracji, jak i uiszczenia opłaty za udział.

Dziękujemy i do zobaczenia!